17. a 18. května 2019 se uskuteční již tradiční přehlídka organizací a zájmových skupin, které pracují s dětmi a mládeží. Řeč je o festivalu BAMBIFEST, jehož 21. ročník se koná na loukách u Koliby v Ostravě – Bělském lese.

Těšit se můžete na aktivity ve stánku, které si pro vás organizace připravily. Pokusíte se tak vyřešit různé pokusy, nahlédnete do tajů vodáků, postavíte si puzzle za drobnou odměnu a ani o další činnosti nebude nouze, můžete si prohlédnout výstroj Městské policie Ostrava, zatancovat si se zkušenými tanečníky a vybrat si tak tu nejlepší aktivitu pro svůj volný čas. To vše za razítko do BAMBIpasu, který se každou hodinu slosovává a můžete získat krásné odměny od našich partnerů, včetně vstupenek do několika objektů v blízkosti Ostravy. A co uvidíte na pódiu? Krásné výkony mažoretek, tanečníků, ale také zpěv a divadlo.

Součástí 21. ročníku této akce je soutěž pro základní školy KDO S KOHO. Jde o soutěž vědomostního a sportovního charakteru mezi školami. Soutěžit budou šestičlenná družstva, která budou plnit různé úkoly. Vítěz získá nejen hodnotný dar pro školu i pro členy týmu a také odměny od partnerů.

Festival BAMBIFEST je pořádán Radou dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, z.s. ve spolupráci s městským obvodem Ostrava-Jih, statutárním městem Ostrava, Moravskoslezským krajem a ostatními důležitými partnery, bez kterých by BAMBIFEST nevznikl.

Bližší informace o BAMBIFESTu naleznete na webových stránkách ostrava.BAMBIFEST.cz nebo na facebookové stránce BAMBIFEST.cz

Přijďte, zeptejte se skutečných vedoucích a vyberte dětem aktivitu, která je opravdu baví.

Zdroj: BAMBIFEST Ostrava 2019 – „Přes 20 let naplňujeme volný čas vašich dětí“ — Čeština

Pin It on Pinterest