Spojovatelka Úmob Ostrava-Jih: 599 444 444 info@ostrava-jih.info

Ve středu 18. září 2019 od 16 hodin se senioři utkají o titul Miss Babča a Ostravský Štramák! Akci pořádá Akord ve spolupráci s městským obvodem Ostrava-Jih. Společně s Miss Babčou se poprvé hledá i Ostravský štramák. Adeptů se přihlásilo celkem 13, z toho 8 žen a 5 mužů, a to nikoliv pouze s Ostravy-Zábřehu, ale také Havířova, Bruntálu a Stříteže.

I letos se můžete těšit na představení kandidátů, volnou disciplínu a na závěr také módní promenádu ve společenských šatech. Disciplíny můžu a žen proběhnout společně.„Přípravy se blíží se konci, máme za sebou zkoušky šatů, přípravy přímo na jevišti i samotný nácvik vystoupení. Účastníci vytvářejí partu, která výborně spolupracuje“ líčí jeden z organizátorů Zdeněk Kačor.

Přijďte do Akordu podpořit svoji babičku, manželku, manžela, tchýni, tchána, souseda či sousedku a pobavit se na galavečer plný zábavy, který hudebně zpestří zpěvák Stanislav Hložek. Vítězi budou vybráni porotou, ale zapojit se mohou i přítomní diváci, kteří vyberou Miss a Štramáka sympatie 2019. Vítězům přijde pogratulovat i Miss Babča 2018 Marie Šubrtová.

K dispozici je posledních pár vstupenek!

Zdroj: Bude se volit Miss Babča a Ostravský Štramák — Čeština

Pin It on Pinterest