Den městských obvodů s integrovaným záchranným systémem se bude konat v sobotu 14. července v areálu Integrovaného výjezdového centra Ostrava-Jih na Kaminského ulici v Nové Bělé. Kromě ukázek práce policistů a hasičů je připraven také pestrý doprovodný program a občerstvení.

Akci organizuje náš městský obvod ve spolupráci s Novou Bělou. Pro všechny návštěvníky je připraven doprovodný program pro děti i dospělé. Dobrou zábavu během dne určitě podpoří  i hudební vystoupení v podání Standy Hložka, Heidi + HeidiBandu a Rock&roll bandu Marcela Woodmana.

Vstup je zdarma,“ zve na akci jménem pořádajících městských obvodů starosta Martin Bednář.

V době mezi 10 a 19 hodinou se mohou návštěvníci těšit na statické ukázky činnosti složek integrovaného záchranného systému, ukázky výcviku psů a policejních koní, hasičskou a speciální zásahovou techniku a prohlídku prostor Integrovaného výjezdového centra HZS MSK.

Zájemci budou mít možnost vyzkoušet si speciální sportovní disciplíny hasičského sportu TFA, interaktivní zábavu v rámci programu preventivně výchovné činnosti si užijí děti.

Během dne budou své aktivity prezentovat přítomná sdružení a středisko volného času z městských obvodů Ostrava-Jih a Nová Bělá.

Chybět samozřejmě nebude občerstvení.

Pin It on Pinterest