Policie hledá svědky nehody v centru Ostravy. V pátek 25. září ráno vjel řidič Octavie na červenou do křižovatky na Sokolské třídě s ulicí Českobratrská, zavinil dopravní nehodu a poté i s posádkou z místa v klidu odešel.

Nehoda se stala v pátek 25. září kolem 7:50 ve známé křižovatce ulic Českobratrská a Sokolská třída.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: “Po ulici Českobratrské, ve směru jízdy od ulice Bohumínské, chtěl projet řidič osobního vozidla Škoda Octavia combi, bílé barvy k ulici Nádražní, přičemž nerespektoval červený signál na semaforu a vjel do prostoru křižovatky. Zde došlo ke střetu s projíždějícím vozidlem Škoda Octavia, šedé barvy. Jeho řidič projížděl na zelenou od ulice Sokolské třídy.”

Během nárazu se řidič, který jel na zelenou zranil a řidič, který nehodu zavinil, místo aby mu pomohl, tak v klidu z místa odešel neznámo kam. A to i se všemi spolujezdci, kteří s ním v autě, které tam nechal, jeli.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: “Pro kompletaci informací žádáme případné svědky dopravní nehody, především řidiče motorových vozidel, kteří mají za čelním sklem kameru a mohli tak zaznamenat průběh dopravní nehody nebo i jiné poznatky, aby se obrátili na linku 158.”

Zdroj: Do křižovatky v centru Ostravy vjel na červenou, způsobil nehodu a vzápětí od auta i s osádkou v klidu odešel | Ostrava | Zprávy | POLAR TV

Pin It on Pinterest

%d bloggers like this: