Nešťastná důchodkyně postrádá 100 tisíc, které omylem vyhodila oknem.

“V odpoledních hodinách dne 11. listopadu 2020 v Ostravě-Vítkovicích poblíž ulice Jugoslavská někdo našel větší obnos peněz, který nevrátil,” uvedla policejní mluvčí Eva Michalíková.

Žena důchodového věku měla na posteli nachystané plastové pouzdro s úsporami, které chtěla uložit na bezpečné místo. Nedopatřením však pouzdro přibrala s povlečením, které následně vytřepala z okna.

“Po nějaké době si uvědomila, že z okna vyklepala také pouzdro, ve kterém bylo přes 100 tisíc korun. Ale po penězích zůstal na zemi už jen prázdný obal,” uvedla mluvčí.

Policisté z obvodního oddělení Vítkovice daný skutek zaevidovali. Povedly se jim zajistit také stopy a kamerové záznamy, které nyní vyhodnocují.

“Přesto se obracíme na veřejnost s žádostí o pomoc. Jednou z možných variant může být zkratovité jednání, proto nálezce může mít strach peníze odevzdat,” uvedla Eva Michalíková.

“V případě jakýchkoliv poznatků se obraťte na linku 158, případně na telefonní číslo 974 728 201 nebo na nejbližší policejní služebnu,” požádala policie.

Zdroj: Důchodkyně omylem vyhodila oknem 100 tisíc. Policie hledá, kdo peníze našel | Patriot Magazín

Pin It on Pinterest

%d bloggers like this: