Na přelomu května a června byla v našem obvodu otevřena dvě hřiště – první v areálu Základní školy Provaznická 64 bude sloužit dětem, v Agility parku na ulici Jaromíra Matuška na Dubině se zase vyřádí pejsci. Oba projekty vznikly v rámci participativního rozpočtu. Další návrhy na zlepšení Jihu mohou lidé podávat do 30. června.

Vidět, jak se skvělé nápady lidí mění ve skutečnost, je prostě radost. Do měsíce by měla být hotova i oprava Kapličky sv. Jana na Pískových dolech v Zábřehu. Jsem moc zvědavá, co lidé vymyslí za vyčleněných 7 milionů korun letos,“ řekla místostarostka Hana Tichánková, která projekt participativního rozpočtu na Jihu zavedla.

Podat návrh do letošního ročníku participativního rozpočtu na Jihu je možno do konce června. Nápady lze průběžně konzultovat s koordinátorkou projektu Kateřinou Šebestovou na e-mailu katerina.sebestova@ovajih.cz nebo tel: 720 952 981. Všechny informace jsou k dispozici také na www.spolecnetvorimejih.cz, aktuální dění na  facebook.com/spolecnetvorimejih.

 

Pin It on Pinterest