Spojovatelka Úmob Ostrava-Jih: 599 444 444 info@ostrava-jih.info

Česko přijalo další mimořádná opatření v boji proti novému typu koronaviru, proto Janáčkova filharmonie Ostrava zatím bez náhrady ruší koncert 19. března 2020 (dnešní koncert se přesouvá na 1. 6. 2020). Toto rozhodnutí přijalo vedení ostravského orchestru po dnešním (10. 3. 2020) oznámení premiéra Andreje Babiše, které vzešlo z mimořádného jednání Bezpečnostní rady státu. „Zakazují se od 10. března od 18.00 divadelní, hudební, filmová a další umělecké, sportovní, náboženské akce, trhy, veletrhy, veřejné i soukromé,“ řekl Babiš. Janáčkova filharmonie Ostrava toto nařízení respektuje.

Zakoupené vstupenky je možno vrátit v místě nákupu, a to do konce měsíce dubna (u abonentek bude majitelům navrácena poměrná část). Peníze za vstupenky zakoupené online budou vráceny na účet do konce dubna 2020 (v případě, že by se tak nestalo, můžete nás kontaktovat na mailové adrese janacekpoint@jfo.cz).

Dnešní koncert Ondřeje G. Brzobohatého s JFO v Gongu se přesouvá na 1. 6. 2020 – vstupenky zůstávají v platnosti

V případě, že vám nový termín nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit v místě nákupu. V případě, že jste vstupenku koupili online, napište nám na adresu janacekpoint@jfo.cz (do konce dubna).

Úplné zrušení se týká následujícího koncertu pořádaného Janáčkovou filharmonií:
19. 3. 2020   DKMO           Hudba Severu

O dalším průběhu vás budeme informovat na webu, facebooku, také v newsletteru JFO.

Zdroj: Janáčkova filharmonie: Dnešní koncert se přesouvá na 1. 6. 2020, koncert 19. 3. se ruší | Zprávy | POLAR TV

Pin It on Pinterest