Fanoušci skateboardingu, freestyle BMX a dalších adrenalinových zážitků by si měli datum 18. srpna poznačit ve svém kalendáři. Ve sportovní zóně vedle Avion Shopping Parku v Ostravě se odpoledne uskuteční akce v režii VSA Xtreme teamu. Chybět nebudou ukázky profesionálů ani soutěže o zajímavé ceny.

Profesionální skateboardisté a bikeři pak v rámci exhibice předvedou své umění na VSA Xtreme minirampě, což je jedna z nejnovějších a největších mobilních překážek svého druhu v České republice a svou kvalitou se řadí k nejžádanějším mobilním překážkám v Evropě.

Součástí sobotního odpoledne budou také různé dovednostní soutěže o ceny partnerů VSA Xtreme teamu a autogramiáda sportovců, jako jsou Tomáš Lorenc – Freestyle koloběžka, Pavel Tenčík a Honza Jerry Kozel – Freestyle BMX, Dan Vojtaš – SK8, Mates Tuček – freestyle BMX flatland a Jan Valenta.

Programem bude provázet Jan Valenta, trojnásobný mistr světa a jediný český účastník světových závodů X Games a Dew Tour ve freestyle BMX. Podrobnější informace najdete na webu www.ostrava.avion.cz a facebookovém profilu Avion Shopping Parku Ostrava.

Srdečně vás všechny zveme, přijďte si užít spoustu zábavy!

Pin It on Pinterest