Pouze plakáty na prosklených dveřích kolemjdoucím naznačují, že v malém tanečním studiu v Ostravě-Hrabůvce učí tanec jedna z předních orientálních tanečnic v Česku.

Kamila Koběrská, alias Latifah, kariéru tanečnice původně neplánovala a životem prochází s jednoduchou filozofií co se má stát, stane se. „Před studiem na vysoké škole jsem si říkala, že bych možná chtěla být učitelkou, možná průvodkyní, protože bych cestovala, a možná herečkou v divadle. Život to vymyslel daleko lépe. Tím, že jsem začala učit tanec, dělám to všechno dohromady,“ říká Kamila s úsměvem.

Proč a jak dlouho tančíte?

Při tanci jsem propojena sama se sebou, pomáhá mi to po všech stránkách. Jsem v pohybu, mysl se zastaví a vlastně medituji. Od základní školy jsem prostřídala hodně stylů, třeba disko tance, latinskoamerické tance, zkoušela jsem i flamenco. Orientálnímu tanci se věnuji asi od dvaceti, takže už zhruba čtrnáct let. Momentálně se věnuji také tahitskému tanci a brazilské sambě…..

Zdroj a pokračování na : Lepší je přijmout tělo takové, jaké je, říká orientální tanečnice Latifah – Moravskoslezský deník

Pin It on Pinterest