Spojovatelka Úmob Ostrava-Jih: 599 444 444 info@ostrava-jih.info

Současná prodejna Lidl v Ostravě v ulici Jugoslávská bude od pátku 28. února na několik měsíců uzavřena. Důvodem je její plánovaná modernizace. Společnost zde plánuje otevřít prodejnu nové generace.

“Zákazníci se mohou těšit na větší a modernější prostory, díky kterým bude nakupování komfortnější. Řada novinek čeká také na zaměstnance. Od 1. do 3. března proběhne ještě ve stávajících prostorách mimořádný výprodej spotřebního zboží,” uvedl PR manažer společnosti Lidl Marek Homolka.

Nová prodejna se podle jeho slov bude od stávající na první pohled lišit architektonickým pojetím, nově uspořádaným vstupním zádveřím a velkoryse pojatým vnitřním prostorem s dostatkem denního světla.

V prodejně Lidl na Jugoslávské ulici v Ostravě si bude možné naposledy nakoupit ve čtvrtek 27. února.
Termín otevření nové prodejny je naplánován na druhou polovinu letošního roku.

“Vítanou novinku budou představovat i široké uličky či velký odkládací prostor u pokladen. Příjemný pocit z nákupu pak umocní zvolené barvy či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Součástí prodejny bude pekárna, v nabídce pak budou převažovat čerstvé potraviny. Při stavbě prodejny bude myšleno také na zaměstnance, kteří se mohou těšit na nové zázemí,” popisuje připravované změny Marek Homolka.

Na pohodlí zákazníků má být myšleno už na parkovišti, které bude vybaveno parkovacími místy o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Několik z nich bude speciálně vyčleněno pro rodiny s dětmi. Aby zákazníci bez problémů zaparkovali, bude parkoviště opatřeno závorovým systémem.

„V novém konceptu našich prodejen myslíme především na zákazníky, kterým přinese komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily. Neméně důležití jsou pro nás i naši zaměstnanci, kterým tento stavební koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i útulné zázemí,” okomentovala výstavbu Zuzana Holá, tisková mluvčí společnosti Lidl.

“Po dobu její výstavby mohou zákazníci využívat další čtyři prodejny Lidl v Ostravě, které jsou pro ně otevřeny v ulicích U Stadionu, Slavíkova, Plzeňská a Sjízdná,” dodává PR manažer společnosti Lidl Marek Homolka.

Zdroj: Lidl v Ostravě-Jihu zavírá. Plánuje novou prodejnu. Víme, jak bude vypadat!

Pin It on Pinterest