Nakupujete vánoční dárky? Obdarujte letos své blízké dárkem, který má velkou přidanou hodnotu. Mobilní hospic Ondrášek právě otevřel Vánoční Tržiště radosti. Lidé zde nabízí své originální výrobky, služby, zážitky, ale také třeba dorty nebo vánoční cukroví. Výtěžek použije Ondrášek na tišící léky pro své pacienty nebo třeba na benzín na cesty za svými pacienty. Každý Váš nákup tak pomůže nevyléčitelně nemocným lidem strávit své poslední dny doma, v péči své rodiny.

Na Vánočním tržišti radosti najdete nejrůznější originální dárky pod stromeček, ale také zajímavé služby a zážitky anebo domácí vánoční cukroví. Všechny položky mají jedno společné. Plní přání. To poslední.

Bronislava Husovská, ředitelka MH Ondrášek: „Cokoliv si na našem tržišti pořídíte, pomůže nevyléčitelně nemocným lidem poslední dny zůstat doma se svými rodinami a přáteli.”

Na aktuální rozhovor s Bronislavou Husovskou o Vánočním tržišti radosti se podívejte ZDE

Mezi výrobky se ukrývá například kabelka od Dara Bags, oblečení od City Folklore, poukázky do restaurací a mnoho dalších nevšedních věcí, zajímavých zážitků i užitečných a praktických služeb. Zapojit se může každý. Podmínkou je jen radost z tvoření a chuť pomoci.

A pokud nemáte kreativního ducha, šikovné ruce nebo dostatek času a přesto se chcete zapojit, můžete na Tržišti pořídit svým blízkým vánoční dárek a tím podpořit Ondrášek. Celá částka, za kterou svůj výrobek, službu nebo zážitek nabídnete nebo koupíte, bude použita na každodenní péči o pacienty Ondrášku.

Martina Dunděrová, vedoucí fundraisingu MH Ondrášek: „Nejedná se o klasický nákup. Ceny jsou navržené majiteli výrobku či myšlenky. Člověk, který si chce danou věc pořídit, pošle dar na účet Ondrášku. My pak dar potvrdíme a propojíme autora s nakupujícím. Ti se domluví na předání.“

U každé položky na tržišti radosti uvidíte, jaké náklady částka, za kterou výrobek kupujete, pokryje.

Tak například částka 750 korun za adventní věnec od Kytky ze srdce pokryje Ondrášku náklady na pohonné hmoty na cesty za pacienty na jeden den. Částka 200 korun za domácí makovec od Miri pokryje náklady na 4 ks opiátových náplastí. Canisterapie od Markéty v hodnotě 1000 korun zaplatí náklady na denní spotřebu léků pacientů Ondrášku.

Chcete se připojit? Děkujeme, budeme rádi.

Tvořte a darujte

Darovat svůj um můžete na tržiště i vy. Rádi vyrábíte, šijete nebo pečete? Máte koníček, kterým můžete udělat radost ostatním? Vlastníte firmu nebo obchod s originálními předměty? Poskytujete služby? Darujte je na Vánoční Tržiště radosti. Za každá váš dar pak můžeme poskytnout péči nevyléčitelně nemocným, kteří si přejí zemřít doma. Děkujeme!

Jak se zapojit se dozvíte na stránkách tržiště.

Vybírejte a darujte
​​​​​
Nakupte vánoční dárky u nás. Ceny všech výrobků a zážitků jsou darem pro lidi, kteří si přejí strávit své poslední chvíle doma se svou rodinou a přáteli.
A pokud nechcete nic nakupovat a přesto je chcete podpořit, darujte benzín, úlevu nebo jeden den doma. Děkujeme!

Radost z nakoupených věcí má dnes (4. listopadu) už 52 lidí, kteří tak přispěli částkou 65 030 Kč. Pokud se podaří vybrat dalších 17 tis. Kč, budeme moct pokrýt alespoň náklady na péči o 1 pacienta, která nás průměrně stojí 82 000 Kč.

Děkujeme.

Tým Mobilního hospice Ondrášek

Zdroj: Na Vánočním tržišti radosti Hospicu Ondrášek lidé prodávají a nakupují o sto šest. Přidejte se:-) | Zprávy | POLAR TV

Pin It on Pinterest

%d bloggers like this: