Předvánoční období se v Avion Shopping Parku Ostrava opět nese v duchu filmu Anděl Páně. Nákupní centrum po loňském úspěchu chystá výzdobu a doprovodný program inspirovaný oblíbenou vánoční pohádkou.

Návštěvníky tak čeká nejen výstava pohádkových kostýmu či víkendové tvořivé dílny ve stylu známého filmu, ale také interaktivní instalace.

Vánoční atmosféra v Avionu propukla 17. listopadu, kdy rozsvícení vánočního stromu proběhlo v doprovodu zpěváka Martina Chodúra, a potrvá až do 6. ledna příštího roku. Malí i velcí se tak nyní mohou těšit především na výstavu věnovanou slavné české pohádce, jejíž součástí jsou i reálné filmové kostýmy. V interaktivní části expozice pak najdete vánoční strom s kinem, kde se Anděl Páně promítá.

Chybět nebudou ani oblíbené tvořivé dílničky pro děti spojené s výrobou vánočních ozdob. Ti nejmenší si zde s pomocí hostesek dotvoří dřevěné stromečky a andílky podle svých představ. Dílničky u kavárny Starbucks budou v provozu každý pátek od 23. listopadu až do 21. prosince, vždy od 13 do 19 hodin. O víkendu jsou od 17. listopadu až do 22. prosince ve stejnou dobu.

V rámci vánoční kampaně můžete v ostravském Avion Shopping Parku o víkendech od 13 do 18 hodin využívat i fotokoutek s pohádkovými rekvizitami. Fotografie získáte zdarma přímo na místě a také vám budou zaslány na email.

Zákazníkům bude od 1. prosince již tradičně k dispozici balicí služba zdarma, za šatnu umístěnou u čistírny oděvů Dry Clean nově zaplatíte pouhých pět korun. Tato cena ale zůstane v platnosti po celý příští rok. V době od 15. do 23. prosince se nezapomeňte přijít podívat na živý betlém. Najdete ho ve venkovních prostorách u hlavního vchodu do nákupního centra z Výškovické ulice.

Předvánoční období bude mít v Avionu také charitativní rozměr. Od 17. listopadu můžete věnovat dobrovolný příspěvek za parkování, který prostřednictvím dětského fondu UNICEF poputuje na vzdělání dětí v nejchudších zemích světa. Týden před Vánoci můžete přispět také na místní kojenecký ústav, který se nachází v blízkosti nákupního centra.

Pro podrobnější informace sledujte web www.ostrava.avion.cz a facebookový profil Avion Shopping Parku Ostrava.

Všechny vás srdečně zveme!

Pin It on Pinterest