Celovečerní sportovní dokument s názvem Nejlepší u nás!!! zve diváky do klubového zákulisí v „koronavirové“ sezoně, kdy příznivci Baníku Ostrava nemohli fandit na tribunách a zůstali stát před branami stadionu. Jedinečný snímek zachycuje mnohdy vypjatou atmosféru v kabině a zároveň představuje ty, pro které se modrobílý klub stal životním osudem.

Diváci ho v kinosále Velkého světa techniky Dolní oblasti Vítkovice uvidí od 16. listopadu.

Unikátní film vzešel z projektu BEZ FRÁZÍ. Stojí za ním různé sportovní osobnosti, které autenticky a bez příkras divákovi nabízí a předávají své pohledy či zkušenosti. Jsou mezi nimi šampioni, kteří zakončovali na vrcholu, stejně jako ti, kdo skončili v poli poražených.

Vstupenka na snímek „Nejlepší u nás!!!“ je zároveň lístkem za zavřené dveře ikonického fotbalového klubu. Zobrazuje všechny lidi kolem Baníku takové, jací jsou. Syrový a zároveň hluboký dokument nešetří emocemi po vyhraných i prohraných zápasech nebo v dramatických momentech nejen na hřišti.

Spojením klubu FC Baník Ostrava a projektu BEZ FRÁZÍ tak vznikl u příležitosti 100 let od založení klubu výjimečný sportovní dokument. Jeho promítání bude součástí doprovodných akcí, které klub po celý slavnostní rok plánuje. Vstupenky na jednotlivé představení ve Světě techniky v Dolní oblasti Vítkovic jsou už nyní v prodeji na www.ticketlive.cz

Přijďte se podívat, kdo je „Nejlepší u nás!!!“

Zdroj: Nejlepší u nás!!! Filmový příběh fotbalového Baníku přichází do kin — Ostrava

%d bloggers like this: