Spojovatelka Úmob Ostrava-Jih: 599 444 444 info@ostrava-jih.info

Březnové číslo Jižních listů znovu nabízí pestrý přehled dění ve vašem okolí. Z obsahu zjistíte, jak vaše nápady mohou zkrášlit veřejná prostranství nebo že poplatky za psa lze nově hradit online platbou.Dovíte se o novém programu, který omezí nevkusnou reklamu nejen na Jihu. Vyzpovídali jsme Rostislava Bažanowského, sportovce tělem i duší a organizátora turistického závodu A migej! Historické okénko představí Arnošta Kornera, prvorepublikového architekta, jehož jméno je spojeno s naším obvodem.

Dočtete se, jak si senioři užili ples v Akordu nebo kdo vyhrál studentský turnaj počítačových her. Víte, že rekonstrukce výškovického areálu Fakulty bezpečnostního inženýrství je hotová? Pozveme vás na talentovou soutěž DanceTalent STAR a pokud vaše dítě čeká nástup do školy, jistě vám přijdou vhod informace o zápisech do 1. tříd.Tohle všechno a ještě mnohem více přináší aktuální Jižní listy!

Jestliže bydlíte na Jihu a březnové Jižní listy nebudete mít do 4. března ve schránce, napište nám na jizni.listy@ovajih.cz

Odkaz na elektronickou verzi Jižních listů najdete zde – https://ovajih.ostrava.cz/cs/o-jihu/jizni-listy/rocnik-2020

Zdroj: Nová porce informací z obvodu míří do vašich schránek! — Čeština

Pin It on Pinterest