Miss Babča, kterou pořádá DK Akord ve spolupráci s obvodem Ostrava-Jih pro seniorky z celé Ostravy, proběhne letos 20. září a příprava akce je v plném proudu. V porotě IV. ročníku této soutěže mimo jiné usedne také MUDr. Radim Uzel.

Jelikož úroveň jednotlivých ročníků stálé stoupá, neponechávají hlavní organizátoři nic náhodě. S kandidátkami již proběhly první konzultační rozhovory, první měření (neboť na závěr se dámy představí ve společenských šatech). Veliký důraz je kladen na přípravu jejich volné disciplíny – v ní představí publiku to, co jim jde nejlépe.

Obdivuhodná vitalita a radost ze života srší ze všech letošních kandidátek. Všechny ještě čeká společná příprava přímo na jevišti, zkoušky šatů, nácvik svých vystoupení a také trénování choreografie společných nástupů a odchodů. Dámy si osvojí i práci s mikrofonem a zvyknou si na záři reflektorů, aby ve finále 20. září od 15 hodin v Akordu ze sebe vydaly to nejlepší. Sobě i divákům pro radost.

„Zatím jsme tak v polovině přípravy,“ svěřuje se Zdeněk Kačor za Akord. „Spousta práce je před námi, všechno doladit technicky i programově, ale to hlavní je, abychom pro dámy připravili takové zázemí, aby se cítily uvolněně a bavilo je to. Osobně si cením jejich odvahy, že do toho jdou, až mě nakonec vždycky mrzí, že Miss Babča může být jenom jedna z nich.“ Vítězce pomyslnou štafetu slávy v podobě korunky osobně předá loňská Miss Babča. O tom bude rozhodovat porota, ale přítomní diváci mohou určit, která z 9 přihlášených „Babči“ si odnese titul Miss sympatie Babča 2018

Pin It on Pinterest