Noční sprint – Road Circus, který se bude konat v sobotu 8. září, omezí dopravu na Horní ulici. V době od 14.00 do 22.00 hodin bude uzavřen provoz na ul. Horní ve směru od terminálu Dubina k ul. Dr. Martínka, a to v úseku od křižovatky s ul. Plzeňskou ke křižovatce s ul. J. Herolda. Objízdná trasa bude vyznačena po souběžné komunikaci podél ul. Horní a ul. Jaromíra Matuška s napojením zpět na ul. Horní.

Pro řidiče, kteří po ul. Horní projíždějí na ul. Plzeňskou a ul. Dr. Martínka bude vyznačena objízdná trasa po ul. Plzeňská a ul. Horní zpět na ul. Dr. Martínka. Současně bude zakázáno zastavení vozidel v odstavném pruhu na komunikaci ul. Horní (v uzavřeném úseku) a na parkovišti – kolmé stání v úseku mezi ul. A. Poledníka a ul. J. Matuška. Po ukončení akce bude provoz na komunikaci obnoven.

“Dopravní značení upozorňující na zákaz zastavení je sice na předmětné komunikaci umístěno již od pátku 31.srpna, ale chceme předejít možným komplikacím a informovat majitele vozidel, aby zde svá vozidla neodstavovali. Současně budeme během čtvrtečního dne umísťovat informační letáčky za stěrače vozidel, která budou odstavena v těchto místech,” řekla Nikola Juroszková z Odboru dopravy a komunálních služeb Úřadu městského obvodu Ostrava-Jih.

Motorkářská show začne v 18 hodin a diváci se mohou těšit na sprint motorek na 200 metrů, kaskadérské kousky špičkových jezdců a vystoupení hard rockové kapely Sjetý gumy. Konec je naplánován na 21. hodinu.

Pin It on Pinterest