Spojovatelka Úmob Ostrava-Jih: 599 444 444 info@ostrava-jih.info

Okolnosti nehody mezi osobním vozidlem a chodkyní, která se stala na parkovišti u obchodního centra v Ostravě-Zábřehu, vyšetřuje ostravská policie.

Řidič zastavil a nabídl ženě pomoc. Zpočátku to vypadalo, že se karambol obešel bez vážnějších zranění a řidič odjel. Až později se ukázalo, že chodkyně utrpěla zlomeninu zápěstí. Nehoda se stala v úterý 19. února kolem15.30 hodin.

„Neznámý řidič osobního vozidla červené barvy, který po účelové komunikaci vyjížděl od obchodního domu Kaufland směrem k ulici Výškovické, přehlédl chodkyni přecházející po přechodu pro chodce. Jednalo se o přechod, který vede od vchodu nákupního centra Avion Shopping Park k tramvajové zastávce Obchodní centrum,“ popsal situaci Richard Palát z ostravské policie.

Žena poté, co do ní auto narazilo, upadla. „Řidič zastavil a nabídl chodkyni pomoc. Podle jejího sdělení se domnívala, že má pouze pohmožděnou levou ruku, a odmítla přivolání rychlé záchranné služby nebo odvoz do nemocnice. Později sama vyhledala lékařské ošetření v nemocnici, kde zjistili, že má zlomené zápěstí,“ doplnil Palát.

Policisté žádají svědky, případně řidiče červeného osobního vozidla, aby je kontaktovali na bezplatné lince 158 nebo na telefonním čísle 974 725 594.

Zdroj: Sražená chodkyně si myslela, že jí nic není. Měla ale zlomené zápěstí – Moravskoslezský deník

Pin It on Pinterest