Dnes se u nás na ulici Na Výspě již podruhé v krátké době objevili novodobí šmejdi. Dnes se představili jako zástupci státní organizace Česká správa odběrných míst s tím, že jdou zkontrolovat jak máme nastaveno SIPO. Jedná se samozřejmě o  PODVOD a to i přesto, že měli na krku podomácku vyrobené cedulky, samozřejmě beze jmen.

Jednoduchým pohledem na internet pak zjistíte že:

  • se jedná o soukromou firmu viz.: https://csom.cz/
  • na svých www stránkách uvádí: ” Spravujeme odběrná místa našich klientů. Pomáháme při přepisech odběrných míst v případě prodeje nemovitosti, úmrtí, rozvodu, nabytí nemovitosti nebo při dalších složitých administrativních úkonech spojených se změnou distribučních sazeb nebo dodavatele na daném odběrném místě. Také vám pomůžeme s výběrem vhodného dodavatele elektrické energie a plynu a ochráníme vás od nekalých praktik některých z nich.” – takže šmejdi nás chtějí chránit před šmejdy
  • za touto ” záchrannou firmou” stojí soukromá osoba viz.: https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=882942&typ=UPLNY

Ať už si o podnikání této firmy myslím cokoli a z výše jmenovaného to je zřejmé platí to, že na území obvodu Ostrava-Jih, stejně jako na území celé Ostravy, je podomní obchod ZAKÁZÁN!!!

Dávejte si proto velký pozor až u Vašeho vchodu nebo bytu zazvoní dva pracovníci této “firmy”. Nepouštějte je dále, neotvírejte, volejte Městskou Polici – telefonní číslo 950 734 156.

 

 

Pin It on Pinterest

%d bloggers like this: